CO SŁYCHAĆ W MŁODSZYCH GRUPACH ?

2018kras02
Pierwsze rozstania z domem rodzinnym już za nami.
W dniu przedszkolaka dzieci  grupy VI "Krasnoludki" odwiedziły gabinet stomatologiczny. Przedszkolaki zapoznały się z podstawowym wyposażeniem gabinetu dentystycznego, przełamały pierwszy strach przed badaniem i pozwoliły na sprawdzenie stanu swoich ząbków. Dowiedziały się też jak ważne jest codzienne mycie zębów. Wzięły też udział w zajęciach z Panią Jesień, nazywały jej dary, przeliczały, tworzyły zbiory i bawiły się integrując poprzez świętowanie swoją grupę rówieśniczą.
Najmłodsze przedszkolaki korzystając ze słonecznej i jeszcze letniej pogody wybrały się na przedszkolny plac zabaw. Dzieci z radością bawiły się w piaskownicy, na zjeżdżalni i huśtawkach. Wesołe zabawy pomogły na chwilę zapomnieć o tęsknocie za domem.