"MISIE" ZDOBYŁY GŁÓWNĄ NAGRODĘ

_DSC3731 (Copy)
W XVI FESTIWALU TWÓRCZOŚCI PRZEDSZKOLAKÓW
W poniedziałek 3 czerwca 2019r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie były tłumy. To z okazji Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja", który już po raz 16 został zorganizowany w trybunalskim grodzie. Przedstawienia są niezwykle barwne i urozmaicone. Tegoroczny festiwal miał nawiązywać do twórczości Wandy Chotomskiej. Do udziału w XVI już Festiwalu Twórczości Przedszkolaków "Fantazja" zaangażowało się 16 przedszkoli.

Przedszkolaki przygotowały programy o różnorodnej tematyce - był m.in. "Kolorowy Świat Żaby", smok ze Smoczej Jamy i inne postacie z bajek i wierszy. Naszą placówkę reprezentowała grupa starszaków „Misie”.

Jest nam ogromnie miło, że jury konkursowe doceniło starania naszych dzieci przyznając główną nagrodę – Grand Prix Festiwalu. Po raz pierwszy w historii placówki stanęliśmy na I miejscu na tym festiwalu.Otrzymaliśmy nagrodę uznaniową oraz dyplom za: „wysoki poziom sceniczny i ogólny wyraz artystyczny, a także za dobór i interpretację tekstu oraz urocze ujęcie przyjaźni między dzieckiem i psem w prezentacji „Spacer z psem. A ja mam psa”.  Opiekunowie grupy: dyrektor przedszkola Anna Lisiak, nauczyciel prowadzący – Bogusława Piechura.