Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:

Drodzy Rodzice
Prosimy o przyniesienie dzieciom strojów karnawałowych na dzień 10.01.2017 (wtorek) w  tym dniu wykonywane będą zdjęcia karnawałowe.
Dnia 11.01.2017 odbędzie się bal choinkowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji ,,Zaczytane przedszkole". Prosimy o przynoszenie przeczytanych już książeczek, które następnie zostaną przekazane Bibliotece Publicznej w Piotrkowie i będą mogły dalej służyć innym dzieciom.

W miesiącu październiku / listopadzie nasze przedszkole prowadzi akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska. Zachęcamy do przynoszenia pożywienia dla psiaków do nauczycielek w grupach. Zebrane pożywienie przekażemy do Schroniska dla zwierząt w Piotrkowie Tryb.

Uprzejmie informujemy, że nasza placówka prowadzi zbiórkę plastikowych butelek po napojach. Można dostarczać je do przedszkola w workach lub wrzucać do wyznaczonego pojemnika przy wejściu. Za środki ze sprzedaży odpadów planowany jest zakup pomocy edukacyjnych dla przedszkolnych grup.