Rekrutacja 2021/2022 Ostatnie wolne miejsca!

IMG_20210210_111651 (Copy)

NOWA JAKOŚĆ – NOWE WYZWANIA

Zapraszamy Państwa dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022

W naszej nowej ofercie:
  1. Przedszkole Samorządowe Nr 1 ma doskonałą lokalizację w centrum miasta.
  2. Gwarantujemy niepowtarzalną, rodzinną, przyjazną atmosferę, niwelujemy poziom stresu w procesie adaptacji dzieci.
  3. Posiadamy profesjonalną, ambitną Kadrę Pedagogiczną, gwarantujemy wysoki poziom nauki poprzez zabawę, doświadczenia i nowatorskie metody edukacyjne.
  4. Mamy ofertę nauczycieli terapeutów w zakresie pracy z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego. Jesteśmy otwarci na pracę z dziećmi z dysfunkcjami rozwojowymi. Praca z dziećmi od najmłodszych grup odbywa się w oparciu  profesjonalnych pakietów  edukacyjnych renomowanych wydawnictw a także na podstawie projektów indywidualnych. Możemy się poszczycić doskonałym przygotowaniem dzieci do podjęcia nauki w szkole.
  5. Oferujemy pomoc logopedyczną, gimnastykę korekcyjną, język angielski od najmłodszych grup wiekowych.
  6. Posiadamy własną kuchnię, gdzie posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów z zasadami zdrowego żywienia, upodobań dzieci a także wdrażamy indywidualne diety.
  7. Gwarantujemy wysoki stan bezpieczeństwa profilaktyki zdrowotnej w tym przeciwdziałanie COVID-19.
  8. Zachęcamy nowo wyposażonymi, ładnymi salami zabaw, różnorodnością zabawek i pomocy dydaktycznych, salą rekreacyjną.
  9. Posiadamy piękny i bezpieczny ogród przedszkolny, zadaszoną altanę wiele zabawek i sprzętu ogrodowego (huśtawki, bramki, basenik itp.)
  10. Preferujemy aktywny zdrowy styl życia, wiele czasu spędzonego na świeżym powietrzu.
  11. Rada Rodziców jest prężnie działającą formą wsparcia.
  12. Preferujemy dokładny, rzetelny przepływ informacji poprzez kontakty indywidualne i stronę internetową.
  13. Dajemy ulgę w opłacie stałej dla dzieci posiadających rodzeństwo w naszej placówce.

Posiadamy wolne miejsca na rok 2021/2022
10 – trzy, czterolatków

Rekrutacja odbywa się poprzez kontakt indywidualny i stronę internetową. Zgłoszenia proszę wysyłać e-mail: przedszkole1@przedszkole1.piotrkow.pl

SZANOWNI PAŃSTWO, RODZICE DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 1 IM. JANA BRZECHWY NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście Państwo naszych pracowników zapisując dzieci do naszego przedszkola.

Wszyscy odczuwamy niecodzienne sytuacje związane z epidemią dlatego możemy zwrócić się do Państwa poprzez stronę naszego Przedszkola. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30. do 17. 00. Opłaty za pobyt wynoszą 1.00 zł za każdą następną godzinę przed i po podstawie programowej, która realizowana jest w godzinach od 8.00 - 13.00 każdego dnia.

Opłata za wyżywienie dzienne - 8.00 zł (śniadanie, obiad, podwieczorek)

Przedszkolak powinien być wyposażony w podpisane ubranka na zmianę, obuwie na zmianę( pozostawione w szatni w półce indywidualnej),  grupa 3 – latków piżamkę.
Wszelkie sprawy dotyczące organizacji grup otrzymają Państwo w formie pisemnej od nauczycieli po 1 września 2020 r.

Każdy rodzic zobowiązany jest do zapoznania się z procedurami – COVID - 19 umieszczonymi na wewnętrznych drzwiach przedszkola, z dokumentacją przedszkola – strona BIP Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piotrkowie Tryb. Jesteśmy pewni,że sprostamy Pazństwa wymaganiom a dzieci powierzone nam pod opiekę będą czuły się zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe.

Z wyrazami szacunku - Dyrektor i Personel Przedszkola . Do zobaczenia 01 września 2020 r !

PROCEDURY PRZYPROWADZANIA  i ODBIERANIA DZIECI W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM  NR 1 W PIOTRKOWIE TRYB. OD DNIA 01.09.2020r.

1. WYPEŁNIAJĄ OBOWIĄZKOWO OŚWIADCZENIE O POBYCIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZGODNIE Z ZALECENIEM SANEPIDU.
2. W SZATNI MOŻE PRZEBYWAĆ  10 OSÓB, KTÓRE SĄ WYPOSAŻONE W MASECZKI OCHRONNE, RĘKAWCZKI.
3. OBOWIĄZKOWO DEZYNFEKUJĄ RĘCE PRZED WEJŚCIEM DO PRZEDSZKOLA.
4. OSOBY PRZEBYWAJĄCE W SZATNI ZACHOWUJĄ BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ OD SIEBIE.
5. KRÓTKO KONTAKTUJĄ SIĘ Z OSOBĄ PRZYJMUJĄCĄ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA.
6. SĄ OBECNI PODCZAS MIERZENIA TEMPERATURY DZIECKU PO WEJŚCIU DO PRZEDSZKOLA.
7. INFORMUJĄ DYREKTORA O JAKICH KOLWIEK  OBJAWACH CHOROBOWYCH SWOJEGO DZIECKA.
8. POZOSTAWIAMY WSZELKIE PRZEDMIOTY, ZABAWKI PRZYNIESIONE DO PRZEDSZKOLA W DOMU.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Piotrkowie Tryb informuje :

RODZICU!
  • Aby zapewnić swojemu dziecku odpowiednią opiekę podczas pobytu w placówce, przekaż dyrektorowi istotne informacje o stanie jego zdrowia
  • Przyprowadzaj do placówki dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych
  • Nie posyłaj dziecka do przedszkola, jeśli w domu znajduje się ktoś chory, w izolacji lub na kwarantannie. Wszyscy musicie wtedy pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza
  • Wyjaśnij dziecku, żeby nie zabierało z domu do przedszkola niepotrzebnych przedmiotów czy zabawek
  • Regularnie przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny. Podkreśl, że powinno ono unikać dotykania ust, nosa, oczu, często myć ręce wodą z mydłem, nie podawać ręki na powitanie i zachowywać dystans w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi
  • Zwróć uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania i kaszlu. Pamiętaj, że ty także powinieneś je stosować, bo dziecko uczy się przez obserwację Twojego przykładu.

Wesolych-Swiat (gif) 1.00mb, (Pobrań: 6423)
font-2111748_640 (jpg) 0.04mb, (Pobrań: 80)
font-2111748_640 (jpg) 0.04mb, (Pobrań: 64)
Przedszkole1 ulotka (pdf) 1.74mb, (Pobrań: 64)