ZOO Safari w Borysewie

2018borysew32
zwiedziła grupa pięciolatków
Zwierzęta z różnych stron świata mogły oglądać przedszkolaki na ogromnych wybiegach. Przejazd kolejką wraz z lektorem był cenną lekcją przyrody. Najbardziej zaciekawiła dzieci wyzytówka ZOO czyli białe lwy i tygrysy. Poza tym zapamiętaliśmy: zebry, antylopy, bawoły, małpy, krokodyle, kangury, lemury, pumy, rysia, wielbłądy, białe wilki i wiele innych. Fokę szarą o imieniu Dawid mieliśmy okazję obserwować podczas karmienia. Zaprezentowała dla nas swoje wyuczone sztuczki. Szaleństwo dzieci w figlarnii chyba zapamiętamy najbardziej. Ogromny obiekt z dmuchanymi zamkami dostarczył przedszkolakom wielkiej radości. Potem przyszła pora na samodzielne karmienie oswojonych zwierząt. Nie wszyscy odważyli się wykonać zadanie. Brawo dla odważnych!