JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI PLUSZOWEGO MISIA!

20191125_142808 (Copy)
W dniu 25 listopada dzieci wzięły udział w obchodach Światowego Święta Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce.

Dzieci z grupy Jeżyki i Krasnoludki, w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" stworzyły Zmisiowany Kodeks Czytelnika i ustaliły, jak należy dbać o książeczki. Pozowały również do Misiowej Fotobudki, a także odwiedził je niespodziewany gość! To Teddie Eddie ze Szkoły Językowej POINT, który bawił się z nimi w anglojęzyczne zabawy.